banner92
banner69

Otokar’dan Bursa’ya 21 Adet Atlas Kamyon

banner113

Hafif kamyon segmentine Atlas ile yeni bir soluk getiren Otokar, yeni teslimatlarını Bursa’ya gerçekleştirdi. Otokar, arka arkaya Gentek Lojistik ve Ortem Temizlik’e toplamda 21 adet Atlas teslim etti.

banner114
PİYASA 16.09.2022, 21:03 16.09.2022, 21:17 Erkan YILMAZ
Otokar’dan Bursa’ya 21 Adet Atlas Kamyon

Otokar, eylül ayı teslimatlarına hızlı başladı. Her hizmete uyarlanabilir esnek yapısıyla son 10 yılda farklı iş kollarında işletmelerin öncelikli tercihi olan Atlas kamyonu ile kullanıcılarının yükünü hafifleten Otokar’ın yeni teslimat adresi Bursa oldu. Konforu ve sürüş güvenliğinin yanı sıra güçlü ekonomik motoru ile her daim kazandıran Otokar Atlas için art arda Bursa’da iki teslimat birden gerçekleştirildi.

Yerel yönetimlere kentsel katı atık yönetimi, çevre temizliği ile park ve bahçelerin bakımı, temizlik araçları kiralama, altyapı ve çevre düzenleme konularında 2015 yılından bu yana hizmet veren Gentek Lojistik ile Orakçı Şirketler Grubu çatısı altında 40 yılı aşkın süredir yerel yönetimlerin katı atık, çevre ile temizlik ve bahçe giydirme alanında hizmet veren Ortem Temizlik Otokar Atlas’ı tercih etti. Gentek Lojistik filosunu 15 adet Otokar Atlas, Ortem Temizlik ise 6 adetle güçlendirdi.

Otokar Bayii Erdeğer Motorlu Araçların arka arkaya düzenlediği teslimat törenlerine Gentek Lojistik Genel Müdürü Erkan Yeşiltepe, Ortem Temizlik Satın Alma Müdürü İbrahim Kocaağa, Otokar Ticari Araçlar Direktorü Murat Tokatlı, Otokar Kamyon Satış Birim Yöneticisi Ümit Şangüder, Otokar Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Çağdaş Şengül, Erdeğer Motorlu Araçlar Genel Müdürü Tunç Ertaş, Erdeğer Motorlu Araçlar Satış Müdürü Korkut Karakaya ve Erdeğer Motorlu Araçlar Kamu ve Özel Satışlar Yöneticisi Emre Ön katıldı.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155