banner92
banner139
banner69

Trans AFS 12 adet Tırsan Multi Ride Treyler aldı

banner113

İzmir merkezli uluslararası tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık operasyonları yürüten Trans AFS, tek seferde en büyük yatırımında filosunu 12 adet Tırsan Multi Ride araçları ile güçlendirdi.

banner114
PİYASA 24.09.2021, 11:02 Erkan YILMAZ
Trans AFS 12 adet Tırsan Multi Ride Treyler aldı
banner95

Adapazarı Fabrikasında Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak teslimatlarına hız kesmeden devam eden treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, sektörün köklü lojistik firmalarından Trans AFS’ye 12 adet Multi Ride yatırımının son partisini teslim etti.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın Trans AFS Uluslararası Nakliyat’a gerçekleştirdiği teslimat törenine; Trans AFS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Kayaoğlu ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Tırsan tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Trans AFS Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Kayaoğlu, “Firma olarak, uluslararası karayolu taşımacılığında başarının kaliteli hizmet, ekonomik çözümler ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz tek seferde en büyük yeni yatırımımızda tercihimiz sektörün ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Tırsan araçları oldu” dedi.

Kayaoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti, “Trans AFS olarak İzmir ve çevre illerden İtalya’ya ve İtalya'nın her noktasından İzmir, İstanbul, Bursa ve Denizli‘ye tekstil ve sanayi ürünleri ağırlıklı parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Amacımız güvenli taşımacılık hizmeti anlayışıyla müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini düşürerek, en iyi hizmeti sağlamaktır. Alımını yapmış olduğumuz 12 adetlik Tırsan Multi Ride araçlarını sene içinde teslim almaya devam ettik ve operasyonlarımızda devreye aldık. Maksimum verimlilik, operasyonel kolaylık ve sağlamlıkları ile bizi tüm operasyonlarımızda kusursuz memnun etti, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettik. Bunun yanı sıra, Tırsan'ın yetkin ekipleri ile hem satış hem satış sonrası her türlü ihtiyacımız en hızlı şekilde çözümlendirebiliyoruz. Tırsan ile uzun soluklu ve başarılı bir iş birliğinin temellerini atmaktan memnuniyet duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Müşterilerimizin 7/24 yanındayız

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Trans AFS Uluslar arası Nakliyat ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Multi Ride araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahiptir, bu sayede müşterimiz filo yönetiminde çekici organizasyonu çekici ayrımı olmaksızın yapılabilir. Ayrıca, mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan araç, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. Tırsan olarak, araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerinde 7/24 müşterilerimizin yanındayız. Yeni iş ortağımız olan Trans AFS’ye her konuda destek vererek, başarılı iş birliğimizin ileriki yıllarda daha da güçlenerek artacağına inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler standardında yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. Treylerin şasi ve çelik aksamlarının kataforez (KTL) kaplamalı olması sayesinde, araç 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde, uluslararası komple yük taşımacılığı gerçekleştiren firmalar için doğru çözümdür. Ayrıca T.SCS MR aracı, sahip olduğu dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetini düşürmektedir.

Araçta bulunan alüminyum yan kapaklar, hafif yapısı üzerinde bulunan kancaları kullanıcı dostu kilit sistemi ile kapaklar ve perde kolayca açılıp, kapatılabilir. Bu sayede yandan yapılan yüklemelerde zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride geniş opsiyon çeşitlerinde; operasyon güvenliğini garanti altına alan arka uyarı sensörleri ve çatı hava yastığı (RSAB) bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner155