banner139
banner69

Özköprü Turizm ve Malitur Grup 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD aldı

banner113

Özköprü Turizm ve Malitur Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsten 2’sini teslim aldı. Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Hasmer Otomotiv tarafından satışı yapılan araçların teslimatı için Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde bir tören düzenlendi.

banner114
TURİZM TAŞIMA 26.04.2022, 13:28 26.04.2022, 13:52 Erkan YILMAZ
Özköprü Turizm ve Malitur Grup 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD aldı
banner101

Turizm taşımacılığı alanında hizmet veren Özköprü Turizm ve acentelik faaliyetinde bulunan Malitur en konforlu, en güvenli ve en uygun maliyetlerle müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için araç parkını yenileyen şirket, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığı 5 adet Tourismo15 RHD model otobüsün 2 adedini teslim aldı.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.’nin desteği ile Mercedes-Benz Türk Bayisi Hasmer Otomotiv tarafından satışı yapılan araçlar için 26 Nisan 2022 tarihinde teslimat töreni düzenlendi. Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Koordinatörü Taylan Özyiğit, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın, Mercedes-Benz Kamyon Finansman Otobüs Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Üşenmez ve Hasmer Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahin tarafından, Özköprü Turizm Genel Müdürü Aziz Köprü, Malitur Genel Müdürü Muhammet Ali Köprü ve Malitur Operasyon Müdürü Muhammet Fatih Köprü’yeteslim edildi.

Teslimat töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu şunları söyledi: “  Çok yoğun bir teslimat dönemi yaşıyoruz. Yatırımcıların Mercedes-Benz markasını tercih ettemesi bize gurur veriyor.  Ülke ekonomisi için olumlu sinyallerin alındığının en bariz göstergesi bu teslimatlar oluyor. Bugün çok değerli bir müşterimizle iş ortaklığımıza şahit olacaksınız. Bu satış değerli baayimiz Hasmer Otomotiv ve Otobüs Satış Müdürü Sayın Yaşar Şahin'in girişimleri ile gerçekleşti. Turizm taşımacılığı tarafına teslimat yapmamız bu işin önemini bir kat daha arttırıyor. Özköprü Turizm ve Malitur Grup. Bir taraf seyahat acentesi, bir taraf taşıma. Biz müşterilerimize hem taşımacı hem acente birlikteliği ile hizmet verelim. Yeni teslimatla birlikte otobüs filosunun gücünü önemli bir oranda artıran Özköprü Turizm firmasınayeni araçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bu teslimatın hayata geçirilmesinde emeği geçenHasmer Otomotiv bayii çalışanlarına, finansman desteği sağlayan Mercedes-Benz Kamyon Finansman’a, ekip arkadaşlarıma ve değerli Özköprü Turizm yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Hasmer Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahin ise, “Böyle bir zamanda yatırım yaptığı için Özköprü Turizm  ve Malitur ailesine Mercedes-Benz markasını ve bayi olarak da bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Daha önce 2.El araç satışı gerçekleştirdiğimiz Özköprü Turizm’e ilk kez sıfır otobüs sattığımız için oldukça mutluyuz. 5 adet Tourismo 15 RHD model aracımızdan,Hoşdere Otobüs Fabrikamızın üretim bantlarından yeni inen 2 adet otobüsü bugün teslim ettik. Sözleşmemiz kapsamında önümüzdeki Haziran ayında 3 adet Tourismo 15 RHD model aracımızı daha firmaya teslim edeceğiz. Bu yıl ilk kez sıfır otobüs satışı yaptığımız Özköprü Turizm ile önümüzdeki dönemde deiş birliğimizin büyüyerek devam edeceğine yürekten inanıyorum. Lastiğine taş değmesin”şeklinde konuştu.

Özköprü Turizm Genel Müdürü Aziz Köprü, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “1999 yılında Köprü Turizm-Aziz Köprü ismi ile faaliyetlerine başlayan firmamız, 2013’te tüzel kişiliğe geçerek Özköprü Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. adını aldı. Titiz, güvenli ve güleryüzlü hizmeti ile müşterilerinin takdirini kazanan şirketimiz, 1999 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Bugün, Mercedes-Benz Türk’ten satın aldığımız 5 adet Tourismo 15 RHD model otobüsten 2’sini teslim aldık. Yeni araçlarımızla; çağdaş, konforlu, güvenli ve uygun maliyetlerle standartlarımızdan ödün vermeden hizmet sunma misyonumuzun gereğini yerine getireceğimiz için çok mutluyuz. Mercedes-Benz otobüsler kaliteli araçlar. Biz de çıtayı yükseltmek adına Mercedes-Benz markasını tercihp ettik. . Yakın bir gelecekte Mercedes-Benz Türk’ten 3 adet otobüs daha satın almayı planlıyoruz. Mercedes-Benz Türk yönetimine ve Hasmer Otomotiv'e Sayın Yaşar Şahin'e teşekkür ediyoruz” dedi. 

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153