banner139
banner69

TEMSA, Mesnevi Turizm'e 15 Safir Plus otobüs teslimatı gerçekleştirdi

banner113

Türkiye’deki araç parkını genişletmeyi sürdüren TEMSA, Mesnevi Turizm’e, 15 Safir Plus yeni otobüs teslim etti. İlk TEMSA markalı aracı 1993 yılında filosuna dahil eden Mesnevi Turizm bünyesindeki TEMSA markalı araç sayısı, bu teslimatla birlikte 40’a yükseldi.

banner114
TURİZM TAŞIMA 07.03.2024, 13:18 07.03.2024, 14:29 Taşıma Dünyası
TEMSA, Mesnevi Turizm'e 15 Safir Plus otobüs teslimatı gerçekleştirdi
banner101

TEMSA ve Mesnevi Turizm, 31 yıllık iş ortaklıklarını yeni bir araç teslimatıyla güçlendirdi. TEMSA’nın Adana’daki tesislerinde üretilen Safir Plus model 15 yeni nesil otobüs Mesnevi Turizm’in kullanımına sunuldu. Kapadokya’da, Mesnevi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öztürk, TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, TEMSA Yurtiçi Satış Direktörü Baybars Dağ ve iki şirketin yönetim ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen teslimat töreniyle birlikte, Mesnevi Turizm’in filosundaki TEMSA markalı araç sayısı da 40’a yükselmiş oldu.

Mesnevi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öztürk, “TEMSA ile çok uzun yıllardır devam eden iş birliğimizi bu yeni alımımızla bir adım daha ileri taşıdık. Türkiye’nin kendi alanında lider markalarından biri olan TEMSA’nın yeni nesil araçlarıyla, hem yolcularımıza hem de kendi personelimize çok daha konforlu ve güvenli bir seyahat fırsatı sunacağız” dedi.

TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp de, “Müşteri memnuniyetini, kalite ve konforu, güvenliği her zaman kendi işlerinde ön planda tutmuş bu iki köklü marka arasındaki iş birliğini daha da büyütmek için çalışacağız” dedi.

TEMSA Yurtiçi Satış Direktörü Baybars Dağ, Mesnevi Turizm ekibine teşekkür ederken, “Mesnevi Turizm, Türkiye’de özellikle kültür turları alanında fark yaratmış bir marka. Kültür turlarında, kullanılan otobüslerin konforu ve güvenliği müşteri memnuniyetinin, hizmet kalitesinin vazgeçilmez bir unsuru. Bunun yanında bu araçların düşük yakıt tüketimine sahip olması, şirketler için çok önemli bir maliyet avantajını beraberinde getiriyor. Biz TEMSA olarak, Safir Plus model bu yeni araçlarımızla aslında bu iki yaklaşımı bir arada sunuyoruz. Bu araçların, Mesnevi Turizm’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153