banner139
banner69

Türkiye'yi ziyaret eden turizm yolcularını VİP transfere yönledirmeliyiz, taksiler yerli müşteriye hizmet vermeli

banner113

Transfer firması GM Global Turizm’in Genel Müdürü Gülruh Gülten: “Türkiye'ye Seyahate gelen misafirlerin ulaşım ihtiyaçları için Acenteleri ve turizm araçlarını tercih etmesi, buna bağlı olarak Sarı Taksilerin daha çok Türk yolculara yönelmesini sağlamalıyız. Türk vatandaşların daha kolay taksi bulmasına yardımcı olacaktır” dedi.

banner114
Türkiye'yi ziyaret eden turizm yolcularını VİP transfere yönledirmeliyiz, taksiler yerli müşteriye hizmet vermeli
banner101

Türkiye’ye ziyarete gelen kişiler tarafından da çokça tercih edilen ve özellikle Tatil dönemi boyunca uzun yolculuğa çıkacak olanlar, toplu taşıma kullanmak istemeyen, araç kullanmak istemeyenlerin radarına giren VİP araçlar hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de konforunuzdan ödün vermeden rahat ve güvenli bir yolculuk yapma imkanı sunuyor.

Türkiye’nin önce gelen Transfer firması GM Global Turizm’in Genel Müdürü Gülruh Gülten: “Türkiye'ye Seyahate gelen misafirlerin ulaşım ihtiyaçları için Acenteleri ve turizm araçlarını tercih etmesi, buna bağlı olarak Sarı Taksilerin daha çok Türk yolculara yönelmesini sağlamalıyız. Türk vatandaşların daha kolay taksi bulmasına yardımcı olacaktır.” dedi

Şirketler tarafında da çok tercih ediliyor

Şehirler arası yolculuk planlaması olan şirketler VİP transferler kullanarak hem zamandan tasarruf edip hem daha ekonomik hale getiriyorlar. GM Global Turizm’in Genel Müdürü Gülruh Gülten: “Global şirketler transferlerini daha verimli, zamandan tasarruf ederek ve daha ucuz bir şekilde yönetebiliyorlar. Sağladığımız entegrasyonlar sayesinde seyahat etmesi gerek şirket çalışanlarının bulut sistem ile hem rezervasyonlarını oluşturabiliyor hem de bunu takibini yaparak anlık rapor alabiliyor.” dedi.Yolculuğun ücreti en başından belli oluyor

Ödeme açısından da güven kazandıran VİP transferlerde yolculuk sonunda herhangi bir sürprizle karşılaşılmıyor. Gülten: “VIP transferin hizmet ücreti rezervasyon esnasında yolculara bildirilir. Fiyatlarımız şuanda Taksim - İGA arası 1.000 TL, Sabiha Gökçen Havalimanı - Taksim- Sultanahmet ise 1.300 TL olarak belirlendi. Yolculuk sonunda herhangi bir ekstra ücretle karşılaşmazsınız.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner117
15
açık
banner159
banner153