banner91

banner115

banner92

Çolakoğlu Turizm 10 Mercedes-Benz Tourismo aldı

Çolakoğlu Turizm 10 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD satın aldı. Turizm taşımacılığının önde gelen firmalarından Çolakoğlu Turizm, bu yeni yatırımla daha da büyümeyi hedefliyor.

banner114
D2-TURİZM 13.05.2015, 17:19 13.05.2015, 17:45 Taşıma Dünyası
Çolakoğlu Turizm 10 Mercedes-Benz Tourismo aldı
banner100
Turizm taşımacılığı ve servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Ankara merkezli Çolakoğlu Turizm, tercihini Mercedes-Benz’den yana yaptı. Mercedes-Benz bayisi Mengerler Ticaret Türk A.Ş. Ankara Motorlu Ankara Şubesi tarafından satılan 10 adet Tourismo 15 RHD otobüs ile birlikte, Çolakoğlu Turizm ilk kez özmal filosuna Mercedes-Benz marka otobüsler kattı. Çolakoğlu Turizm, 130 otobüs ve minibüs özmal, 500 otobüs ve minibüs kiralık olmak üzere toplam 630 araçlık filosunda, halihazırda özmal ve kiralık olarak 230 adet Mercedes-Benz Sprinter bulunuyor. 

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Çolakoğlu Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Satılmış Çolak, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çolak, Çolakoğlu Sigorta Müdürü ve Ortağı Süleyman Çolak, Mengerler Ticaret Türk A.Ş. Ankara Motorlu Ankara Şubesi Genel Müdürü Ünal Keskin, Otobüs Satış Müdürü Şenay Güngör, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ve Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Danışmanı Taylan Özyiğit katıldılar. 

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu tören sırasında yaptığı konuşmada, “Turizm taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren değerli müşterimiz Çolakoğlu Turizm’e Ankara Motorlu Ankara Şubesi kanalı ile satılan 10 adet Tourismo 15 aracın teslimatını tesislerimizde gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sayın Satılmış Çolak, Mustafa Çolak ve Süleyman Çolak’a bu otobüs yatırımını yaptıkları ve bu yatırımlarında markamızı tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Bu satışta emeği geçen Mengerler Ankara Motorlu bayimize, Mercedes-Benz Türk Finansman ve BusStore yetkililerine gösterdikleri çaba ve destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

Çolakoğlu Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Satılmış Çolak ise tören sırasında yaptığı konuşmada “Çolakoğlu Turizm olarak 2004 yılında Antalya bölgesinde turizm taşımacılığı faaliyetlerine başladık. Bu bölgede ilk 5 firma arasında yer alıyoruz ve büyümeye devam ediyoruz. Avrupa ve Rusya’dan gelen 1 milyon yolcuyu aşan büyük acentalara hizmet veriyoruz. Ükemizin turizm sektöründe taşımacılık hizmeti vererek, çalışma politikamızdan ve kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz.  Ankara Motorlu Ankara Şubesi Genel Müdürü Ünal Keskin’e özellikle teşekkür ediyorum. İlk kez özmal araçlarımızın arasına Mercedes-Benz marka otobüsler kattık. Ünal Bey bizlerle birlikte İstanbul’a kadar gelerek bizlere verdiği değeri tekrar göstermiş oldu. İkili ilişkilerin ticaretten daha önemli olduğuna inanıyorum. Finansman ve takas için gösterilen çaba ve ilgiden de çok memnunuz. İnşallah bu teslimatların devamı gelir .” şeklinde konuştu.

banner97
Mengerler Ticaret Türk A.Ş. Ankara Motorlu Ankara Şubesi Genel Müdürü Ünal Keskin “Çolakoğlu Turizm 1982 yılından beri Mengerler Ankara’nın müşterisidir. O zaman aldığı minibüsler ile ticarete başladı ve bugüne kadar ilişkimiz otomobil, hafif ticari araç ve servis alanında devam etti. Artık müşteri ilişkisinden ziyade dost ilişkimiz var. Bu dostluğumuz şimdi 10 adet Mercedes-Benz Tourismo ile taçlandırıldı. İşleri ne kadar düzgün giderse ve ne kadar çok kazanırlarsa biz de kazanırız. Başarıda süreklilik sağladıktan sonra müşteri değil, aileden biri oluyorsunuz. Araçların ÇolakoğluTurizm’e bol kazanç getirmesini ve hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD

Mercedes-Benz Türk tarafından Hoşdere fabrikasında üretilen Tourismo 15 RHD, hem turizm sektörüne hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığına hitap ediyor. Yolcusuna yüksek konfor ve güvenlik sağlayan Tourismo, tasarruf ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Güçlü soğutma/ısıtma sistemleri ile araç içinde kendi iklimini oluşturan Tourismo, tur, transfer ve şehirlerarası seyahatleri keyfe dönüştürüyor. Bunun ötesinde Tourismo, müşterilerine en üst düzeyde sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor:  Hoşdere Fabrikası’nda katoforez daldırma boya tesisinde gördüğü işlem sayesinde, korozyona karşı en iyi şekilde korunarak uzun yıllar kalitesini koruyor. Mercedes-Benz’in yaygın servis ve yedek parça ağıyla da, Tourismo, Türkiye’nin her yerinde kullanıcısının yanında yer alıyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
15
açık