banner92
banner69

Yükseller Aksaray Birlik filosuna 3 adet TEMSA Maraton VIP kattı

TEMSA Yükseller Aksaray Birlik Turizm’e 3 adet Maraton VIP teslimatı gerçekleştirdi.

banner114
ŞEHİRLERARASI 13.05.2022, 14:05 Erkan YILMAZ
Yükseller Aksaray Birlik filosuna 3 adet TEMSA Maraton VIP kattı
banner100

Araçlar Adana’da düzenlenen törenle Aksaray Birlik Turizm sahibi Ayhan Yüksel’e TEMSA Otobüs Satış Direktörü Baybars Dağ tarafından teslim edildi. Yükseller Aksaray Birlik Turizm firma sahibi Ayhan Yüksel yeni yatırımlar ve sektördeki gelişmelere yönelik açıklamalarda bulundu. 50 yılı aşkın süredir taşımacılık alanında olduklarını ve bu işin baba mesleği olduğunu belirten Ayhan Yüksel, “2008 yılında şehirlerarası alanına adım attık. Şehirlerarasının yanı sıra turizm taşımacılığı ve personel servis taşımacılığı işimiz bulunuyor. Turizm ve servis işi ile birlikte 50 civarında aracımız bulunuyor” dedi.

Artan maliyetlerimizde tercihimiz Maraton VIP oldu 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm filosunda 17 araç bulunduğunu ve bu araçların 3 adetinin 2018 model Safir araç olduğunu belirten Ayhan Yüksel, “TEMSA Maraton tercihimizde bagajının geniş olması, yolcu için konfor düzeyinin yüksek olması etken oldu. Çevremizdeki pazar araştırmamız sonucunda, Maraton aracının düşük yakıt tüketimi olduğu geri bildirimini aldık. Bu artan maliyetler çerçevesinde bizim tercihimizde çok önemli bir unsur oldu” dedi.

Planımızda 2 Maraton yatırımı daha var 

Yeni otobüs yatırımına yönelik yine planlarının olduğunu belirten Ayhan Yüksel, “2 Maraton daha yatırım planımız var. Biraz önümüzü görmemiz gerekiyor. Sektör için kamu biletteki KDV oranının yüzde 18’den yüzde 8’e iyi çekilmesi olumlu yönde etki eder” dedi.

Satış öncesinde de sonrasında da müşterilerimizin yanındayız

TEMSA Otobüs Satış Direktörü Baybars Dağ, Yükseller Aksaray Birlik Turizm sahibi Ayhan Yüksel ve ailesinin çok uzun yıllardır taşımacılık alanında olduğunu belirterek, “Ailenin bütün işi taşımacılık. Bu işe yatırım yaparak işlerini büyütmeyi hedefliyorlar. Bu hedef doğrultusunda da tercihleri Maraton VIP oldu. Filolarında da 3 Safir aracımız bulunuyor. Biz iş birliği sürecinde hem satış sırasında hem de satış sonrasında müşterilerimizle diyalog halinde olmaya özen gösteriyoruz. Bu yakın diyalog yeni iş birlikleri getiriyor. Yeni Maraton VIP araçlarımızın Yükseller Aksaray Birlik ailesine hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
20
parçalı az bulutlu
banner46