banner92

Kâmil Koç “bir kap mama bir kap su”projesi ile sokak hayvanlarının yaşamlarına dokunuyor!

Karayolu yolcu taşımacılığının lider ve yenilikçi firması Kâmil Koç, sosyal sorumluluk projeleriyle de hayatın içinde bulunmaya devam ediyor.

YAŞAM 01.06.2021, 12:57 Taşıma Dünyası
Kâmil Koç “bir kap mama bir kap su”projesi ile sokak hayvanlarının yaşamlarına dokunuyor!

Türkiye’nin en büyük karayolu yolcu taşımacılığı firması Kamil Koç, toplumsal sorumluluklarının da bilincinde ve hayvan dostlarımızın yanında. Kamil Koç, yeni projesi “bir kap mama bir kap su” ile bilet satış noktalarının çevresinde yaşayan sokak hayvanların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Kamil Koç’un projeye uygun nitelikteki bilet satış noktalarına yerleştirilen mama ve su kaplarıyla, sokak hayvanları hem beslenecek, hem de su ihtiyaçlarını giderecek.

Projeyle, bu noktaların etrafındaki sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaları önlenecek.

Kamil Koç Satış Direktörü Süleyman Doğan, "Kamil Koç olarak topluma hizmetin de görevlerimiz arasında olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda Türkiye’ye yayılmış hizmet noktalarımızda; “bir kap mama bir kap su” ile hayatı ve çevreyi paylaştığımız sokak hayvanlarının yaşamlarına dokunmak ve onlara destek olmak istedik” dedi.

Kamil Koç yolcularına en yüksek konfor standartları ile seyahat deneyimi yaşatırken, tüm canlıların hayatlarını kolaylaştırmak için de sosyal sorumluluk projelerine devam edecek.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
26
parçalı bulutlu