Allison Transmission, tam otomatik şanzıman çözümlerini sergiledi

Allison Transmission, Busworl İzmir Fuarı'nda tam otomatik şanzıman çözümlerini sergiledi.

23 Nisan 2018 Pazartesi 12:28
Bu haber 10934 kez okundu
Allison Transmission, tam otomatik şanzıman çözümlerini sergiledi
Allison Transmission, otobüsler için en iyi yakıt tasarrufunu sunmak üzere tasarlanan tam otomatik xFE şanzıman modellerini tanıttı. Allison tam otomatik şanzımanlar, sürücüler için artırılmış performans, yolcular için sarsıntısız, konforlu ulaşım ve filolar için daha az bakım maliyetleri dahil olmak üzere birçok avantaj sunuyor. Bu avantajlara ek olarak Allison xFE modelleri, otobüslerde yüzde 7’ye varan ekstra yakıt ekonomisi sağlıyor. Allison Transmission, Busworld Fuarı ziyaretçilerine XFE modellerini tanıtırken, mükemmel bir performans ve verimlilik dengesi sunan yakıt tasarrufu teknolojisi FuelSense 2.0 ile ilgili bilgi verdi. Fuarda Allison xFE ürün gamından T 3270 R xFE modeli sergilendi. 

Yeni xFE modelleri, yine Allison’ın yakıt tasarrufu teknolojisi olan FuelSense®’in sunduğu tasarrufa ek olarak otobüslerde yüzde 7’ye varan ekstra yakıt ekonomisi sağlıyor. 

Allison, fuar boyunca tam otomatik şanzıman modelleriyle ilgili bilgileri de paylaştı. Anadolu ISUZU, yeni Novo Citi Life modelini Allison Torqmatic® T2100 tam otomatik şanzıman donanımı ile fuarda sergiledi. ■


    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 19 Haziran 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 19 Haziran 2019 Manşeti
Arşiv