banner92

Güleryüz, COBRA’larla büyüyor

Güleryüz, 46 yılı aşkın tecrübeyle 28 ülkeye ihracat yapıyor. Her geçen yıl yeniliklerine bir yenisini daha katan Güleryüz Otomotiv, 9 metre, 10,5 metre, 11 metre, 12 metre uzunluklarında, üstü kapalı ve açık spor modeli ile çift katlı, normal taban ve alçak taban otobüsleri yurtiçi ve yurtdışı için üretiyor.

banner113
TAŞITLAR 25.03.2013, 15:03 25.03.2013, 15:08
Güleryüz, COBRA’larla büyüyor
banner95
Güleryüz AŞ’nin en önemli özelliklerinden biri bağımsız bir üretici olması ve hakları kendisine ait olan otobüsler üretmesi. Bu sayede kendi ürünlerini Güleryüz COBRA markası ile pazarın ihtiyaçlarına uygun biçimde sunabiliyor. 25 farklı noktada servis ağının bulunması ve ürettikleri araçların her daim arkasında olmaları en önemli özellikleri arasında. Türkiye'nin otobüs markası ve kendini iç pazarda ispatlamış bir şirket olarak 28 ülkeye ihracat gerçekleşten Güleryüz’ün COBRA otobüsleri Kazakistan, Avusturya, İspanya, Slovenya, Katar, İtalya, Bulgaristan ve Bosna Hersek’te de kullanılmaya başlandı. 

5’i ihraç, 64’ü yurt içine

6 yılı aşkın bir süredir üretilen, kullanıcılarına ekonomi, konfor ve emniyet sunan Güleryüz Cobra GD 272 LF modeli, İstanbul, Ankara, Karabük’ten sonra kullanım ağını genişleterek Antalya, Isparta ve Bosna’da da kullanılmaya başlandı. 

24 Güleryüz Cobra 272 LF modeli alan Isparta Belediyesi, 12 tane daha alacak. Antalya ‘ya 40, Bosna Hersek’e 5 adet otobüs teslimatı gerçekleşti. 

12m. uzunluğundaki GD 272 LF model otobüs, çevre dostu motorlu, Euro 5 normunda emisyon ve gürültü değerlerine sahip. Daha fazla yolcu kapasiteli otobüslerde, AD-BLUE sistemli, 290 hp gücünde ileri MAN teknolojili motor kullanılan otobüslerde her 100 lt. yakıt sarfiyatında yaklaşık yüzde 5-10 lt. ekonomi sağlanıyor. 

Tam alçak tabanlı profilden örme entegre şasi sistemi ile engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarının amaçlandığı GD 272 LF modeli tüm yolcuların rahat inip-binmesini sağlarken; geniş koridorları, kapı yerleri ve boyutları, koltuk sayısı ve yerleşimleri ile beğeniliyor. Tavana monteli LCD  monitörler ile reklam ve benzeri yayınların yolcular tarafından izlenebilirliği, otobüsün içine ve dışına yerleştirilmiş hoparlör ile sesli  anons sistemi sayesinde yer, durak bilgilerinin aktarılması sağlanıyor.
Yorumlar (0)
banner92
8
parçalı bulutlu