banner91

banner115

banner92

Scania ‘Eski Dostlar Servis Kampanyası’ artık daha kapsamlı…

Kampanya kapsamında Türkiye geneline yayılmış tüm Doğuş Otomotiv Scania Yetkili Servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 4 yaş ve üzeri Scania araçlarda araç yaşının 3 katı kadar indirim fırsatı sunuluyor.

banner114
KAMPANYA 23.02.2015, 15:50 23.02.2015, 15:56 Taşıma Dünyası
Scania ‘Eski Dostlar Servis Kampanyası’ artık daha kapsamlı…
banner100
Scania, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ederek eski dostlarını da unutmuyor. Geleneksel hale gelen “Eski Dostlar” kampanyasının kapsamı genişletilerek daha da avantajlı hale getirildi. Kampanya kapsamında Türkiye geneline yayılmış tüm Doğuş Otomotiv Scania Yetkili Servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, 4 yaş ve üzeri Scania araçlarda araç yaşının 3 katı kadar indirim fırsatı sunuluyor. 
banner97

Parça fiyat indiriminde olan parçalar dışındaki tüm parçalarda ekstra indirimler sağlayan servis kampanyası kapsamında, işçilik ve yedek parçada 10 yaş ve üzeri araçlarda da yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor. 
Scania “Eski Dostlar Servis Kampanyası” ile 4 yaş üstü araçların çevresel etkilerini minimuma indirirken, güvenlik unsurunun da en üst düzeye çıkarılmasını amaçlıyor. Servis bakımının araçların ikinci el değerindeki etkisini de göz önünde bulunduran Scania, operasyonların kesintisiz devam etmesi için servis bakımlarının düzenli olarak yapılmasını tavsiye ediyor. Bu amaçla sadece Scania Yetkili servislerinde yaptırılacak olan bakım ve onarımlarda geçerli olacak Eski Dostlar kampanyası, 30 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek.

Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Scania, Türkiye genelindeki 21 servis noktası ile müşterilerine en kısa zamanda en doğru çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. ■

Yorumlar (0)
banner92
banner116
21
açık