banner91

banner115

banner92

IVECO’dan MY Logistics’e 61 kamyon satışı

Iveco’nun İstanbul yetkili satıcısı Istanbul Otomotiv 61 adet satış gerçekleştirdiği My Logistics firmasına törenle araçları teslim etti. Satışı gerçekleştirilen 10 adet Stralis Hı-Way Euro VI çekici, 27 adet Daily 3,5 Ton, 17 adet Daily 7 Ton ve 7 adet Eurocargo kamyon oldu.

banner114
LOJİSTİK 08.04.2015, 13:16 08.04.2015, 19:12 Taşıma Dünyası
IVECO’dan MY Logistics’e 61 kamyon satışı
banner100
Iveco’nun İstanbul yetkili satıcısı Istanbul Otomotiv, 61 adet satış gerçekleştirdiği My Logistics firmasına törenle araçları teslim etti. Satışı gerçekleştirilen araçlar sırası ile 10 adet Stralis Hı-Way Euro VI çekici, 27 adet Daily 3,5 Ton, 17 adet Daily 7 Ton ve 7 adet Eurocargo kamyon oldu.

Teslim töreninde konuşma yapan Istanbul Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, My Lojistik firmasına yaptıkları teslimatdan büyük memnuniyet duyduklarını ve müşterilerini satış sonrası hizmetlerde de mahcup etmeyeceklerini ifade etti. Arı, Türkiye pazarında IVECO ‘nun her geçen gün pazar payının yükseldiğini, geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle hak ettiği yere geleceğine inancının tam olduğunu sözlerine ekledi.

My Lojistik Genel Müdürü Sayın Abbas Akbal, tören sırasında yaptığı konuşmada 1993 yılında kurulan firmalarının 1999 yılından beri taşımacılık hizmeti verdiğini ve filolarında hafif, orta ve ağır olmak üzere her segmentden kamyon olduğunu 2014 yılında müşterilerine depolama hizmeti vermeye başladıklarını ve bir önceki seneye oranla %21'lik cirosal büyüme kaydettiklerini ifade etti. Abbas Akbal, My Logistics olarak, müşterilerimiz için en uygun çözümleri bularak 300'den fazla personelimiz, 250'den fazla özmal - 350'den fazla sözleşmeli aracımız ile yolumuza devam ediyoruz dedi. Abbas Akbal, filolarındaki araçlarının % 90‘ının Iveco olduğunu, hem Iveco araçlardan hem de Istanbul Fiat’ın satış sonrası hizmetlerinden memnun olduklarını, geniş ürün çeşitliliği, yüksek ürün kalitesi ve teknolojik olarak Iveco’nun EGR kullanmadan Euro 6 emisyon seviyesini yakalıyor olmasının kendileri için en önemli kriter olan yakıt tüketiminde büyük avantaj sağladığından dolayı tercihlerini Stralis Euro 6 yönünde kullandıklarını ifade etti. Abbas Akkal, Iveco araçların genel olarak düşük yakıtım tüketiminden de çok memnun olduklarının altını çizdi.

Tören sonrasında İstanbul Otomotiv YK Başkanı Cem Arı, İstanbuldaki ilk Euro 6 motorlu HI WAY teslimatının anısına Abbas Akbal’a bir plaket takdim etti.

banner97Soldan Sağa; Istanbul Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, Iveco Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Teoman, My Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Abbas Akbal, Iveco Türkiye Ağır Vasıta Koordinatörü Ömer Bursalıoğlu,  My Logistics kurucusu Fatih Akbal ve İstanbul Otomotiv Kurucusu Nihat Arı
Soldan Sağa; Hikmet Yılgör (İstanbul Otomotiv), Tansu Giz (Iveco Türkiye), Abbas Akbal (MyLogistics), Cem Arı (İstanbul Otomotiv), Yusuf Teoman (Iveco Türkiye), Abbas Akbal (My Logistics), Ömer Bursalıoğlu (Iveco Türkiye), Fatih Akbal (My Logistics), Nihat Arı (İstanbul Otomotiv), Çağatay Akyol (Iveco Türkiye), Tayfun Karahasan (Iveco Türkiye), Mehmet Akbal (Mylogistics), Erkan Erşin (Iveco Türkiye)
Yorumlar (0)
banner92
11
açık