banner69

Akıllı lojistik uygulamaları Almanya'da sergilenecek

Lojistik sektörünün küresel arenadaki en büyük buluşmalarından Almanya'daki Taşımacılık ve Lojistik Fuarı, 4 Haziran 2013'te kapılarını ziyarete açmaya hazırlanıyor.

banner114
PİYASA 22.05.2013, 10:56 22.05.2013, 11:00
Akıllı lojistik uygulamaları Almanya'da sergilenecek
Avrupa çapındaki 43 bin akaryakıt istasyonunda geçerli yakıt fiyatlarını kıyaslamaya yönelik mobil uygulamanın ilk kez görücüye çıkacağı fuara, DKV'nin geliştirdiği 'akıllı lojistik uygulamaları' damga vuracak.
 
Lojistik sektörünün lojistiğini üstlenme misyonu ile maliyetleri düşürmeye ve lojistik yöneticilerinin sefer üzerindeki denetim yeteneğini artırmaya yönelik yenilikçi çözümler sunan DKV, Almanya Taşımacılık ve Lojistik Fuarı'nda iki yeni uygulamasını tanıtmaya hazırlanıyor. 4 Haziran 2013'te Münih Fuar Merkezi'nde ziyarete açılacak fuarda DKV, araç filosunda şeffaflığı artıran ve maliyetleri azaltan katma değeri yüksek iki yeni hizmetinin lansmanını yapacak.
 
DKV'nin geçerli olduğu Avrupa çapındaki 43 bin akaryakıt istasyonu arasında yakıt fiyatlarını anlık olarak karşılaştırmaya ve aracı doğrudan bu noktaya yönlendirmeye yönelik akıllı telefon uygulaması ilk kez bu fuarda görücüye çıkarılacak. Uygulamanın istasyon aramalarının her şirketin tercihleri doğrultusunda özelleştirilebilme, favori işaretleme, çok sayıda arama ve filtreleme özellikleri ile ön plana çıkması bekleniyor. Ayrıca Fransa'da Ekim 2013'te yürürlüğe girmesi beklenen yeni otoyol vergilerinin kaydedilip hesaptan düşülmesini mümkün kılan DKV Box da DKV'nin fuarın A6 numaralı salondaki standında sergilenecek. 
Yorumlar (0)
banner116
31
açık
banner119