banner91

banner92

Anadolu Isuzu’dan Okan Coşkun Meşrubat’a 25 adet NPR 3D

Anadolu Isuzu, filosundaki araçların tamamı Isuzu olan Okan Coşkun Meşrubat’a 25 adet NPR 3D teslimatı yaptı.

PİYASA 21.06.2021, 15:19 Erkan YILMAZ
Anadolu Isuzu’dan Okan Coşkun Meşrubat’a 25 adet NPR 3D

Yurt içi 6-16 ton kamyon pazarında liderliğini devam ettiren Anadolu Isuzu, yetkili satış bayisi Çetaş Otomotiv tarafından meşrubat ve gıda sektörünün deneyimli isimlerinden Okan Coşkun Meşrubat’aNPR 3D serisi kamyon teslimatı yaptı.

Parkurundaki tüm araçları Isuzu olan ve toplam 70 adet Isuzu kamyonuyla hizmet veren Okan Coşkun Meşrubat, Avcılar’daki merkezinde düzenlenen törenle 25 adet NPR 3D ile filosundaki Isuzu ailesine yenilerini ekledi.

Törene Okan Çoşkun Meşrubat Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Coşkun, Genel Müdür Okan Bolkan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Satış Müdürü Atakan Gürler, Bayi Kanalı Yöneticisi Arif Bugeker ve Filo ve Özel Müşteriler Yöneticisi Hamdi Toker Isuzu Çetaş Genel Müdürü Gülay Kökbaş, Satış Yöneticisi Haydar Romancı katıldı.

 Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, “Çetaş bayimiz aracılığı ile yapılan bu teslimattan büyük mutluluk duyuyoruz. Okan Coşkun Meşrubat, filosuna kattığı araçlar için bir kez daha Anadolu Isuzu’yutercih etti. Çok eskilere dayanan ilişkimizi yeni teslimatlarımızla daha da güçlendirdik. İş birliğimizi yeni projelerde de çözüm ortağı olarak devam ettireceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
14
parçalı bulutlu