banner92

Haluk Ulusoy, Galatasaray’ın zaferini Duşanbe’de izledi

Haluk Ulusoy, Galatasaray-Schalke maçını Büyükelçi Mehmet Munis Dirik ile izledi. Galasaray'ın zaferi fırtına estirdi...

banner113
YAŞAM 17.03.2013, 16:28 17.03.2013, 16:45
Haluk Ulusoy, Galatasaray’ın zaferini Duşanbe’de izledi
banner95
Tacikistan’ın başkenti Duşanbe’de bulunan Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı ve Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Ulusoy, Galatasaray’ın Schalke ile maçını büyük bir heyecan ile izledi. Maçı adeta nefesini tutarak izleyen Ulusoy, galibiyet coşkusunu Duşanbe’de yaşadı.
Ulusoy Holding’den bir heyet ile Duşanbe’de iş ziyaretleri gerçekleştiren Haluk Ulusoy, Büyükelçi Mehmet Munis Dirik ve Duşanbe’de yaşayan bir grup Türk ile Galatasaray’ın Schalke müsabakasını izledi.

 “Hamit gol atacak”

Schalke’nin ilk golünün ardından üzüntü yaşayan Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy, maç sırasında arkadaşlarına Hamit Altıntop’un mutlaka bir gol atacağını söyledikten az sonra Hamit, Galatasaray’ın ilk golünü attı. Sevinç ile ayağa kalkan Ulusoy “Ben Hamit gol atacak demiştim” dedi.

Galibiyet coşkusu 

Ulusoy, Galatasaray’ın 3-2 galibiyetiyle biten maçın her anını büyük bir heyecanla izledi. Galatasaray’ın golleri ile büyük sevinç yaşayan Ulusoy, Schalke gollerinde ise üzüldü. Galatasaray taraftarı olan ve maçı izlemeye Galatarasay atkısıyla gelen Büyükelçi Dirik ile sık sık maçın kritiğini yapan Ulusoy, özellikle maçın son 15 dakikasını nefesini tutarak izledi. Uzatma dakikalarında Umut Bulut’un golü ile gelen zafer sevincini Ulusoy, büyük bir coşku ile kutladı. Ulusoy galibiyet sevincini Büyükelçi Dirik ile kucaklaşarak paylaştı.
Yorumlar (0)
banner92
7
parçalı bulutlu