Kâmil Koç’tan Sokak Hayvanlarına Destek !

banner65

Karayolu yolcu taşımacılığının lider ve yenilikçi firması Kâmil Koç, sosyal sorumluluk projeleriyle de topluma katkıda bulunuyor.

D1-ŞEHİRLERARASI 20.08.2020, 18:10 20.08.2020, 18:13 Taşıma Dünyası
Kâmil Koç’tan Sokak Hayvanlarına Destek !

Normalleşme süreciyle birlikte yeniden yollara çıkan Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan köklü karayolu firması Kamil Koç, hayvan dostlarımızın yanında. Kamil Koç, bilet satış noktalarına yerleştirdiği mama ve su kaplarıyla sokak hayvanlarının hayatlarını kolaylaştıracak.

Sokak Hayvanları için başlatılan projeyle, Türkiye’nin dört bir tarafındaki bilet satış noktalarının önüne mama ve su kapları kondu. Böylece bu noktaların etrafındaki sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaları önlendi.Kamil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan,
"Kamil Koç olarak topluma hizmetin görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz yerlerde sokak hayvanlarının yaşamlarına katkıda bulunmak istedik” dedi.

Kamil Koç, yeniden yollarda olduğu bu dönemde hem yolcularına en yüksek konfor standartlarını ve seyahat deneyimini yaşatırken, tüm canlıların hayatına dokunmak için sosyal sorumluluk projelerine devam edecek.
 

banner64
Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu