Topçam Turizm yatırımlarına devam ediyor

banner65

Topçam Turizm, 2+2, 50 kişilik, 2 adet yeni Tourliner otobüsü filosuna kattı.

D1-ŞEHİRLERARASI 21.07.2017, 11:13 21.07.2017, 11:15 Taşıma Dünyası
Topçam Turizm yatırımlarına devam ediyor

3 adet 2+1 VIP Tourliner’ı filosuna katan Topçam Turizm, yatırımlarını sürdürüyor. Firma,  bu seferde 2+2, 50 kişilik 2 adet yeni Tourliner otobüs alarak, yenilenme sürecini devam ettirdi. Topçam Turizm’in satın aldığı yeni Tourliner’lar, MAN Ankara fabrikasında düzenlenen törenle teslim edildi. 

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Bölge Müdürü Ufuk Demirer’in ev sahipliği yaptığı törene, TOPÇAM Turizm Filo Müdürü Suat Somuncu ve şirket yetkilileri de hazır bulundular. 

İşbirliğimiz sürecek 

Düzenlenen törende sembolik anahtarı Suat Somuncu’ya teslim eden Can Cansu “Firmasına en genç ve en modern yeni nesil araçları katarak Tokat halkına, en iddialı hizmeti vermeyi hedefleyen Topçam Turizm’in bu doğrultuda uzun yıllardır MAN ve Neoplan  otobüslerini tercih etmesi, bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Firma sahipleri Erkut Dizman ve kardeşi Olgun Dizman, Filo Müdürü Suat Somuncu ve tüm Topçam Turizm Ailesi, MAN Ailesinin birer üyeleri gibidir. Firmanın yenilenme ve dinamizm stratejisi ilk aldıkları 3 adet özel renkli otobüsle ve yeni aldıkları araçlardaki özel tasarım folyodan da anlaşılmaktadır. İş birliğimizin artarak uzun yıllar sürmesini diliyoruz” dedi. 

Yatırımlarımız sürüyor 

TOPÇAM Turizm Filo Müdürü Suat Somuncu da teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Aldığımız ilk 3 yeni Tourliner’ı, Lansman sonrasında MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve Otobüs Satış Direktörü Can Cansu tarafından bizzat Tokat Otogarı’na getirilmesi ve teslim edilmesi, bizleri sonsuz memnun ve mutlu etmişti. Bu güzel ve anlamlı tören esnasında Tokat halkı Türkiye‘de ilk defa yeni Tourliner ile tanışmanın keyfi ve gururunu yaşadı. Sonrasında ise bu otobüslerle yaptıkları seyahatlerden çok memnun kalmaları, çok doğru bir karar verdiğimizi ve yatırımlarımıza Tourliner ile devam etmemiz gerektiğini bizlere gösterdi. Bizlere sürekli ve samimi yakınlık gösteren tüm MAN yetkililerine teşekkür ederiz.”

banner64
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu