banner91

banner92

GEFCO, 750 ton otomotiv yedek parçasını Fransa’ya taşıdı

GEFCO, son iki ay içinde üretim kesintilerini önlemek için turbo kompresörler, pistonlar, kontrol panelleri, kapılar ve şeritler dahil olmak üzere 750-ton ana otomotiv yedek parçasını sekiz charter uçuşuyla Fransa'yataşıdı.

banner114
LOJİSTİK 08.04.2020, 14:12 08.04.2020, 14:19 Taşıma Dünyası
GEFCO, 750 ton otomotiv yedek parçasını Fransa’ya taşıdı

Çin'den acil olarak getirilen otomotiv parçaları ve maskelerle Avrupalı otomobil üreticilerini destekliyor Kapıdan kapıya uygulanan çözümler, Çin’de uzak lokasyonlarda bulunan çeşitli tedarikçilerden kamyonlar aracılığıyla parçaların toplanmasınıda içeriyordu. Aciliyeti olan parçalar biraraya getirilip Fransa'nın Vatry ve Charles de Gaulle Havalimanına gönderilmeden önce Çin'in Şangay'daki kiralık kargo uçaklarınayüklendi.

Avrupa genelinde otomobil fabrikalarının faaliyetlerini durdurmasıyla birlikte, GEFCO, üretim yeniden başlandığında müşterilerinin hızlı erişimini sağlamak için parçaların yerel havaalanı depolarında saklanacağı bir çözüm üretti. Aynı zamanda GEFCO,üretime başlama konusunda müşterilerine daha fazla yardımcı olmak amacıyla merkezler yeniden açıldığında çalışanların sağlığını ve güvenliğini sağlamak için iki milyondan fazla maske tedarik etti.Ayrıca GEFCO Avrupa'daki tüm fabrikalara hız ve verimlilik sağlayabilmek için bütün dokümantasyon, gümrü kizinleri gibii şlemleri ve eksiksiz paletli çözümleri sağladı.

GEFCO Hava ve Deniz Bölümü Genel Müdür YardımcısıPaul-Henri Freret,“Çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı her şeyden önemli. Uzaktan çalışırken bile bu büyüklükteki kontratları güvence altına alabilen GEFCO operasyonekiplerimizin işlerine bağlılıklarıyla gurur duyuyorum.

Müşterilerimizin Time Critical (Acil) gönderilerin dedestek olmak içinÇin ve Fransa'daki ekiplerimizin hava, depo ve karayolu operasyonları boyunca beraber çalışma kabiliyetleri, Partners Unlimited ruhumuzu mükemmel birşekilde yansıtıyor.”
 

Yorumlar (0)
banner92
21
parçalı bulutlu