banner91

banner92

IVECO Otomotiv’de S-WAY teslimatları sürüyor

IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, 6 adet S-WAY çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz’e teslim etti

LOJİSTİK 02.12.2020, 17:49 05.12.2020, 20:36 Erkan YILMAZ
IVECO Otomotiv’de S-WAY teslimatları sürüyor

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv satışını gerçekleştirdiği toplam 10 adet S-WAY’den 6 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz inşaat firmalarına teslim etti.

LGT Lojistik 4 adet IVECO S-Way çekicileri teslim alırken teslimat törenine LGT LOJİSTİK Genel Müdürü Selçuk Arslan ve şirket çalışanları, IVECO Otomotiv Genel Müdür Rüştü Başargan, Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay ve Ağır Vasıta Satış Danışmanı Mustafa Kaynar, katıldı. Selçuk Arslan özellikle yakıt ekonomisi ve yenilenen kabinin teknolojik görünümünün yatırım kararlarında etkili olduğunu söylerken Rüştü Başargan bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tanöz İnşaat’a ise satın aldığı 6 adet S-WAY çekicinin 2’si teslim edilirken teslimat törenine , Tanöz İnşaat Genel Müdürü Serdar Tan ve Yusuf Altın, IVECO Otomotiv Genel Müdür Rüştü Başargan , Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay katıldı. Serdar Tan kullanıcılardan aldıkları olumlu yorumlar nedeni ile bu kararı verdiklerini belirtirken Rüştü Başargan Tanöz’ü satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

Yorumlar (0)
banner92
14
sisli