banner91

banner92

Otobüs ticaret hattının genişletilmesine odaklanılacak

Škoda Transportation ve PPF Group, mobilite alanında güçleniyor ve Mayıs ayından itibaren, Tanya Altmann liderliğinde yeni bir ticaret birimi oluşturacak. Tanya Altmann, Škoda Transportation Group'un TOP yönetim ekibini genişletecek ve yeni oluşturulan Bus Mobility Solutions Kıdemli Başkan Yardımcısı pozisyonunda çalışacak. Grup içindeki otobüs ticaret hattının genişletilmesi ve kardeş şirket Temsa (PPF IndustryCo'nun % 50'sine sahip bir Türk otobüs üreticisi) ile bağlantıya odaklanılacak. Ayrıca Daniel Dietmar Schambach ile birlikte Škoda Transportation Deutschland GmbH'yi yönetecek ve burada her ikisi de genel müdür olarak görev yapacak.

OTOMOTİV 04.05.2021, 01:19 Erkan YILMAZ
Otobüs ticaret hattının genişletilmesine odaklanılacak

Škoda Transportation Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Petr Brzezina "Grubun üst yönetiminde yeni bir pozisyonun oluşturulması ve bunun Tanya Altmann ile doldurulması, iş fırsatlarının geliştirilmesinde bir diğer mantıklı adımdır. Toplu taşımada tekerlekli taşıt kategorisinin önemi artıyor ve bu alana eskisinden daha fazla odaklanacağız. Yeni meslektaşımızın kardeş şirket Temsa ile sinerjiden yararlanacağına ve araç portföyümüzde LNG gibi yeni teknolojileri uygulayacağına ve hidrojen gibi yeşil teknolojilerin gelişimini daha da ileriye taşıyacağına inanıyorum ”dedi.

Tanya Altmann, 1 Mayıs 2021'de yeni göreve başlayacak. Bus Mobility Solutions Kıdemli Başkan Yardımcılığına ek olarak, aynı zamanda grup içinde Škoda Transportation Deutschland GmbH'nin ikinci yöneticisi olarak görev yapacak. Pozisyonunda yöneteceği portföy, elektrikli, LNG, hidrojenden klasik dizele kadar her türden tahrikli tekerlekli araçları kapsıyor. Görevi, uygun altyapılı, sistem çözümleri sunmayı da içerecektir.

Tanya Altmann, Airbus Military, Alstom Transport ve GE Power Conversion gibi şirketlerde demiryolu taşıtları, havacılık ve enerji endüstrilerinde çeşitli görevlerde bulunan, deneyimli bir yönetici. Aynı zamanda Elire MG'de Future Mobility direktörü. Güçlü, stratejik ve analitik becerilerinin yanı sıra iş, operasyonlar, dönüşüm ve değişim yönetimi alanındaki kapsamlı deneyimi, hızla büyüyen endüstride, Škoda Transportation'ın rolünü stratejik olarak güçlendirmesine yardımcı olacak.

Yorumlar (0)
banner92
13
parçalı az bulutlu