banner92
banner69

NGL Lojistik 6 adet IVECO Daily yatırımı yaptı

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında lojistik hizmetler sunan NGL Lojistik, minivan araç filosunu 6 adet IVECO Daily yatırımıyla araçla güçlendirdi.

banner114
PİYASA 13.08.2021, 12:51 Erkan YILMAZ
NGL Lojistik 6 adet IVECO Daily yatırımı yaptı
banner100

Minivan araçlarla müşterilerine zaman ve maliyet avantajı sağladıklarını açıklayan NGL Lojistik kurucu ortağı Sefa Erol, Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasındahızlı lojistik çözüm arayan şirketlere alternatif çözümler sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında lojistik hizmetler sunan Norther Global Logistics (NGL), filosunu yeni minivan araçlarla güçlendirdi. Halihazırda filosunda 100’den fazla özmal çekici bulunduran şirket, minivan filosunu da 6 adetlik IVECO Dailyminivan araç yatırımıyla güçlendirdi.Şirketin bu yatırımla minivan araç sayısı 22’ye yükseldi.

Yatırımla ilgili değerlendirmelerde bulunan NGL LojistikKurucu Ortağı Sefa Erol, Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında artan parsiyel ve hızlı taşıma talepleri doğrultusunda minivan araç yatırımlarına ağırlık verdiklerini belirtti.

“Müşterilerimizin talep ve eğilimlerini takip ediyoruz”

Bu araçlarla 1300 kg’a kadar olan yükleri sınır kapılarındaki yoğunluklara takılmadan taşıyabildiklerini dile getiren Erol, müşterilerine zaman ve maliyet avantajı sağladıklarını söyledi. Yatırımlarını planlarken birden çok etkeni göz önünde bulundurduklarını söyleyen Erol, “Lojistik sektörünün geleceğiyle birlikte, müşterilerimizin talep ve eğilimlerini de takip ediyoruz. Güncel trendleri yakından izleyerek daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.” sözlerini kullandı.

Son yıllarda küçük ihracatçıların artmasıyla birlikte parsiyel taşımaya olan talebin ciddi anlamda arttığını ifade eden Erol, Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında hızlı lojistik çözüm arayan şirketlere alternatif çözümler sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
20
parçalı az bulutlu
banner46