banner91

banner69

Renault Trucks yeni şehiriçi kamyonunu tanıttı

Renault Trucks‘ın elektrikli kamyon filosu, alçak girişli kabine sahip D Wide Z.E. Low modelinin Avrupa lansmanı ile daha da genişliyor. Bu tam elektrikli araç, atık toplama görevlerini kolaylaştırmak, operatörlerin ve diğer yol kullanıcılarının güvenliğini arttırmak için özel olarak tasarlanan yeni bir alçak kabini le donatılıyor.

banner114
PİYASA 19.08.2021, 17:34 Erkan YILMAZ
Renault Trucks yeni şehiriçi kamyonunu tanıttı
banner95

3,5 tondan 26 tona kadar sektördeki enkapsamlı elektrikli kamyon yelpazesini sunan Renault Trucks, D Wide Z.E. LEC (Alçak Girişli Kabin ) ile ürün yelpazesini daha da genişletiyor. Bu alçak kabinli kamyon, operatörlerin işin ikolaylaştırıp,onların güvenliğini, konforlarını ve nihayetinde verimliliği optimize ederek evsel atık toplama sektörünün gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak tasarlandı.

Renault Trucks D Wide Z.E. LEC, operatörlerin araca kolayve güvenli bir şekilde erişimini sağlayacak şekilde donatıldı. Kabingirişi, standart bir dağıtım kamyonuna göre 200 mm daha alçak tasarlanırken, tek bir kaymaz basamağa ve 90° açılan kapılara sahip. Bu durum, çalışan ekibin bir tam güzergah başına 100 defadan fazla kabine girip çıkmasından kaynaklanan yorgunluğunu önemli ölçüde azaltıyor.

Kabinin alçak konumu, sürücüle riçin mükemmel bir doğrudan görüş sağlayarak diğer yol kullanıcıları için optimum koruma sağlıyor. Görüşü daha da artırmak için Renault Trucks, opsiyone lolarak kabinin arka tarafına yerleştirilen ek yan camları öneriyor.

Bu tam elektrikli kamyonun geniş kabini, sürücüye ve ek olarak üç çalışana daha alan sunuyor. Opsiyonel düzzemin, araç için de hareket özgürlüğü sağlarken hem sol hem de sağ taraftan biniş ve inişi mümkün kılıyor.

Üstyapı üreticisi Estepe ile yakın işbirliği içinde geliştirilen Renault Trucks D Wide Z.E. LEC, dümenli arka akslı 6x2 versiyonuyla sunuluyor ve tüm Avrupa’da sipariş edilebiliyor. Tam elektrikli olan araç,egzoz gazı yaymıyor ve trafik kısıtlamalarının sözkonusu olduğu kentsel alanlarda kullanımı için onaylanmıştır.

Yorumlar (0)
banner116
25
açık