banner92

Kırşehir Badem Pınarı'nın Man Kamyon yatırımı

Kırşehir’de ürettiği kaynak suyunu Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Badem Pınarı, filosunu yeni 2 adet yeni nesil MAN TGX 18.470 4x2 BL SA çekiciyi törenle teslim aldı.

banner114
LOJİSTİK 13.01.2021, 11:21 Taşıma Dünyası
Kırşehir Badem Pınarı'nın Man Kamyon yatırımı
banner100
banner101

İnşaattan altyapıya, ulaştırmadan lojistiğe birçok sektörün gözdesi konumundaki MAN, yeni yılın ilk teslimatını ise, Kırşehir'in büyüyen ve yükselen markalarından Badem Pınar’ına yaptı.

Badem Pınarı, filosunu 2 adet MAN çekici ile güçlendirdi

Bünyesindeki MAN araçlarının performansından memnun olan Türkiye ambalajlı içme suyu sektörünün önemli firmalarından Badem Pınarı, filosunu 2 adet yeni nesil TGX 18.470 4x2 BL SA çekici ile güçlendirdi. 1950 yılından bu yana mermerden madenciliğe, gazoz üretiminden doğal kaynak suyuna birçok alanda başarılı faaliyetlere imza atan Badem Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Badem Pınarı, satın aldığı yeni çekicileri törenle teslim aldı. 
Ankara’daki MAN Customer Center’da düzenlenen yeni yılın ilk teslimat töreninde, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani ve Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur, sembolik anahtarı Badem Pınarı firması Yürütme Kurulu Üyesi Kaan Badem’e teslim etti.

“MAN, satış sonrası hizmetleri ile bize önemli katkı sağlıyor”

Törendeki konuşmasında MAN ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Kaan Badem, şunları söyledi: 

“Kırşehir’in yükselen markası olarak, bugün Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve sağlıklı içme suyu ulaştırıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alan itibariyle kalite ve güven kadar devamlılık da büyük önem taşıyor. Özellikle operasyonlarımızın kesintisiz devam edebilmesi adına araç seçiminde titiz davranıyoruz. Bu konuda MAN, ileri teknoloji, dayanıklılık, performans ve düşük işletme maliyetinin yanı sıra satış sonrası sunduğu hizmetlerle bize çok önemli katkı sağlıyor” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
24
açık