Miç-Sa’nın Kargo Taşımacılığı Filosuna Renault Trucks Çekici

banner113

Miç-Sa, yurtiçi kargo taşımacılığı için Renault Trucks T 480 çekicileri tercih etti.

banner114
LOJİSTİK 11.06.2020, 17:28 12.06.2020, 12:04 Taşıma Dünyası
Miç-Sa’nın Kargo Taşımacılığı Filosuna Renault Trucks Çekici
banner100
banner101
MİÇ-SA Nakliyat, yurtiçi kargo operasyonlarında yeni teslim aldığı iki adet 13 litre motor donanıma sahip Renault Trucks T 480 yüksek kabin çekicileri kullanacak. 

Renault Trucks 13 litre çekiciler, yakıt tüketimi, ikinci el değeri ve daha uzun motor ömrü sunması nedenleriyle büyük talep görüyor. Yeni araçlarını teslim alan Miç-Sa Nakliyat firma sahibi Abdil Mic; “Renault Trucks ile deneyimlerimiz, Premium serisine dayanıyor. Renault Trucks Premium 460 modellerle 11 litre motorun konforunu süren şoförlerimizin, şimdi hem 13 litrelik motorun gücünü hem de yüksek kabinin ferahlığını yaşayacaklarına inanıyoruz. Yakıt tasarrufu konusunda da avantaj sağlayacağımızı ön görerek bu araçları tercih ettik” dedi. 

Pandemi dönemimin zorluklarına rağmen yatırım yapan Miç-Sa Nakliyat’a teşekkür eden Renault Trucks Mersin Yetkili Bayisi Erman Ticari Araçlar’ın Genel Müdürü Emrah Deniz; “Nakliye ve lojistik firmaları, her zamanki gibi bu dönemde de en önemli gider kalemlerinden yakıt tüketimi konusunda oldukça hassaslar. Öte yandan kalifiye sürücü bulabilmek ve memnun edebilmek de önemli. Bu anlamda Renault Trucks 13 litrelik yüksek kabinli çekicilerimiz, sunduğu avantajlarla büyük ilgi görüyor. Eminiz Miç-Sa ve şoförleri de araçlarımızdan memnun kalacak” şeklinde açıkladı. 

Yorumlar (0)
banner117
11
parçalı bulutlu