banner91

banner92

Continental’den Yaz Mevsimine Özel Kampanya

Continental, bu zor günlerde yola çıkmak zorunda olan sürücülerin yükünü hafifletmek için 15 Temmuz’a kadar geçerli indirim kampanyasıilevan grubu ve hafifi ticari araç lastiklerinde lastik başına 50 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca sürücüler, indirim kampanyasından yararlanmanın yanı sıra lastikleriniBonus Kart’a özel 8 taksit fırsatıyla alabilecek.

banner114
OTOMOTİV 05.05.2020, 17:49 05.05.2020, 17:51 Taşıma Dünyası
Continental’den Yaz Mevsimine Özel Kampanya

Continental, “Yola çıkana arka çıkar” sloganıyla bu zor günlerde, hafif ticari ve van grubu araç lastiklerine uyguladığı yaza özel indirim kampanyası ile desteğe devam ediyor. 15 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Continental, hafif ticari ve van grubu araç lastiklerinde lastik başına 50 TL indirim imkanı sunuyor. Continental bayi ve lastikevlerinde geçerli olacak indirim kampanyası, minimum 2, maksimum 6 adet lastik alışverişlerini kapsıyor.
Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili lastik saklama hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı yetkili satıcılarıaracılığıyla tüm lastiklerinuygun koşullarda ve güvenle muhafaza edilmesini de sağlıyor. Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicileri bilgilendiriyor. Sonrasında ise biri araç sahibinde diğeri ise lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyorve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilen tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.
Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.continental-lastikleri.com.tr/binek/kampanyalar/van-grubu-ve-hafif-ticari-lastik-kampanyasi ziyaret edebilir ya da 444 8 258 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

 

Yorumlar (0)
banner92
21
parçalı bulutlu