banner92

Etis Lojistik, müşteri portföyüne KÜMAŞ’ı da kattı

Denizyolu, demiryolu, konteyner taşımacılığı, kombine taşımacılık, tahmil, tahliye, istifleme, depolama ve ara taşıma hizmeti sunan sektörün iddialı firması Etis, müşteri listesine refrakter üreticisi KÜMAŞ’ı da ekledi. Etis Lojistik Genel Müdürü Erdal Kılıç, tedarik ve dağıtım lojistiği hizmetleri için Kümaş’ın kendileriyle çalışma kararı aldığını belirtti.

banner113
LOJİSTİK 20.03.2013, 11:39 20.03.2013, 17:26
Etis Lojistik, müşteri portföyüne KÜMAŞ’ı da kattı
banner100
banner95
Sinerjik ve optimum lojistik çözümleriyle iş dünyasını pazara bağlayan sektörünün yenilikçi firması Etis Lojistik, kontratlı müşterileri arasına alanında Türkiye ve Kuzey Avrupa’nın önde gelen refrekter üreticisi Kütahya Manyezit Sanayii AŞ’yi de (KÜMAŞ) ekledi. 

Etis Lojistik Genel Müdürü Erdal Kılıç, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projeler geliştirerek kaynak kullanımını optimize eden Etis’in zamanında ekonomik ve kaliteli hizmeti müşterisine tedarik zincirinin bir parçası olarak sunduğunu kaydetti. Türkiye’nin önde gelen kuruluşu KÜMAŞ’ın tedarik ve dağıtım lojistiği hizmetleri için kendileriyle çalışma kararı aldığını söyledi. 

Yılda 185 bin ton üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük sinter manyezit ve sinter dolomit üreticisi olan KÜMAŞ’ın kendi hammaddesini kullanan ender refrakter üreticisi bir firma olduğunu bildiren Kılıç, şirketin demir-çelik, çimento, cam, kireç ve diğer ağır sanayi fırınlarında kullanılan bazik refrakter ve yardımcı malzeme ihtiyacını karşıladığını ifade etti. Etis’in Kütahya’da bölge müdürlüğü bulunduğunu bildiren Kılıç, “KÜMAŞ ile Ege ve İç Ege havzasında daha etkin bir lojistik imkanı sunmaya başlayacağız” dedi. 
Yorumlar (0)
banner92
-1
açık