Fiat Professional’dan Ocak Fırsatı!

Kamu bankalarının sağladığı cazip kredi koşullarının sürdüğü Ocak ayında, Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico’ya70 bin TL için 36 ay vadeli yüzde 0,69 faiz imkanıyla sahip olunabiliyor.

16 Ocak 2020 Perşembe 15:11
Bu haber 4198 kez okundu
banner61
Fiat Professional’dan Ocak Fırsatı!

Fiat Professional, yeni yılda da avantajlı satın alma koşulları sunuyor. Tofaş’ta üretilerek dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen Fiat Doblo, Fiat Professional ailesinin kabiliyetli üyesi Fiorino ve Pratico en uygun satın alma şartlarıyla yeni sahiplerini bekliyor. Kamu bankalarının sağladığı avantajlı faiz oranlarının devam ettiği Ocak ayında Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinden birine sahip olmak isteyenler;70 bin TL için 36 ay vadeli yüzde 0,69 faiz oranlı kredi koşulundan yararlanabiliyor.

Sınıfının en verimlisi Ducato’da ek fırsat


Ticari araç kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan güçlü donanım ve teknolojik özelliklere sahip Fiat Ducato modeli için ise ay boyunca “KDV Kadar İndirim Bizden” kampanyasıdevam ediyor. Tercihini 2019 veya 2020 model yılına ait Fiat Ducato'dan yana kullananlar“Fiat Yol Arkadaşım Connect” yol yardım uygulamasını da satın aldıklarında; 70 bin TL için 36 ay vadeli yüzde 0,89 faizli kredi avantajından yararlanıyorlar.


 

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv