banner69

Gürsel Turizm; Fenerbahçe Basketbol ve Voleybol takımlarını şampiyonluklara taşıyacak

banner113

Fenerbahçe Kulübünün karayolu ulaşım tedarikçisi Gürsel Turizm Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol ve Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımları için hazırladığı otobüsleri 6 Aralık Pazartesi günü Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenen törenle teslim etti.

YAŞAM 06.12.2021, 16:32 06.12.2021, 17:12 Erkan YILMAZ
Gürsel Turizm; Fenerbahçe Basketbol ve Voleybol takımlarını şampiyonluklara taşıyacak

Törene; Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve Sertaç Komsuoğlu ile Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, Başkan Yardımcısı Bülent Birant, Yönetim Kurulu Üyeleri Hürer Gündüz ve Türker Birant, Şirket Araçları Sorumlusu Umut Demircan, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Müdürü Murat Torun’un yanı sıra sporcular Eda Erdem Dündar, Meliha İsmailoğlu, Salvador Hidalgo Oliva, Hasan Yeşilbudak, Melih Mahmutoğlu ve Achille Polonara katıldı. 

Gürsel Turizm tarafından hazırlanan ve Fenerbahçe Opet, Fenerbahçe HDI Sigorta ve Fenerbahçe Beko takımlarını şampiyonluklara taşıyacak Mercedes Benz ve Otokar marka otobüslerin üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası ve takımlara destek veren sponsorların logoları yer alıyor. Ayrıca Fenerbahçe Beko’yu taşıyacak otobüsde EuroLeague Kupası da dahil olmak üzere elde edilen kupaların görselleri ile 'Yellow Legacy' ifadesi de yer alıyor.

Gürsel Turizm ailemizin bir parçası

Otobüs tesliminde konuşan Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, “Çok güzel bir hafta sonunda sonra güzel bir haftaya başladık. Herkese selamlarımı iletiyorum. Yönetici arkadaşlarım, Gürsel Turizm yetkilileri, takımlarımızın kıymetli oyuncuları neredeyse yarım asra yakın süredir Kulübümüzün yanında yer alan, ulaşım sponsorluğu desteği ile Fenerbahçemize katkı veren Gürsel Turizm ile voleybol ve basketbol takımlarımızın otobüslerini teslim almak üzere bir aradayız. Gürsel Turizm bizim için sponsorumuz olmanın ötesinde ailemizin bir parçası. 1970’lerden beri Kulübümüzün yanında olan, son yıllarda sadece futbol değil; basketbol ve voleybolda da takımımızın ulaşım sponsoru olan Gürsel Turizm’e, başta Hürer Bey olmak üzere tüm ekiplerine teşekkür ediyorum. Umuyorum başta futbol olmak diğer branşlarımız voleybol ve basketbolda da hedeflerimize ulaşma yolunda Gürsel Turizm bizle beraber olacak, deplasmanlarımıza beraber gideceğiz, kıymetli ve özel galibiyetler alıp evimize döneceğiz. Bu anlaşmanın Kulübümüz ve Gürsel Turizm için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Gürsel Turizme katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, “Bugünkü toplantımız çok özel. Hürer Bey’in de açıklamasında ifade ettiği gibi Gürsel Turizm ile iş birliğimiz çok uzun senelere dayanıyor. Çok kuvvetli bir geçmişi var. Voleybol Şubemizin de bu sene ilk defa otobüsü oldu. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Yolumuz uzun. İnşallah sonunun şampiyonlukla bitmesini umut ediyoruz. Gürsel Turizme katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Gürsel Turizm büyük ailemizin bir parçası

Fenerbahçe Beko’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu da, “Gürsel Turizm yarım asra yakındır yanımızda. Bu çok etkileyici. Hürer Bey’in söylediği gibi sanırım böyle bir örnek de yok. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Gürsel Turizm büyük ailemizin bir parçası. Bizler kadar oyuncularımızın başarısını ve konforunu önemsiyorlar. Bu doğrultuda sürekli Fenerbahçe’ye katkı sağlayacak yatırımlar yapıyorlar. Simla hanım çok güzel bir söz söyledi. İnşallah bu yolun sonu tüm branşlarımız için şampiyonluk olur. Burada üç ayrı branşımızın sporcuları var. Biz her zaman büyük bir aileyiz diyoruz, Fenerbahçe hakikaten sporcuları ve farklı branşlarıyla tam bir aile. Bu da gelecek için umutlarımızı, mutluluğumuzu arttırıyor. Her branş birbirine sahip çıkıyor, birbirlerini seviyorlar, saygı duyuyorlar. Bu görüntüden çok etkilendim” diye sözlerini noktaladı.

İnşallah bu araçlarımızla başarılara yelken açarız

Fenerbahçe’ye gönülden sponsor olduklarının altını çizen Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, “Hem bizim açımızdan hem Fenerbahçe Ailesi açısından çok önemli bir günü idrak ediyoruz. Çok uzun süreye dayalı bir sponsorluk anlaşması yapıyoruz ama biz gönülden sponsoruz. İnşallah bu araçlarımızla başarılara yelken açarız. Hayırlı, uğurlu olsun. Takımımız dün de çok güzel bir galibiyet aldı. İnşallah 2022’de şampiyonlukları karşılarız“ dedi.

banner97

Türk spor tarihinin en uzun süreli anlaşması

“Bugün Türk spor tarihinin en önemli sponsorluk anlaşması” diyerek konuşmasına başlayan Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Gündüz, “Neden en önemlisi? Çünkü Türk spor tarihinin en uzun süreli anlaşması bu. Yani Türk spor tarihinde 20 yıllık bir sponsorluk yok. Hizmetle beraber bizim Onursal Başkanımız Hasan Adnan Birant efsanevi teknik direktör Didi döneminden beri bu takıma hizmet veriyor. Bu da yarım asrı aşkın bir hizmet süresi. Böyle bir örnek yok. Yani Türk spor tarihinin en uzun soluklu anlaşması. Sporda sponsorluk müessesesi, sporun gelişmesi, takımların maddi anlamda bir takım imkanları ele geçirmesi anlamında çok önemli. Bu konuda da biz Gürsel Turizm olarak Fenerbahçe’nin yanında yer almaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Fenerbahçe’ye hizmet etmek büyük bir onur ve gurur. Bu sadece profesyonel takımlara yapılmış bir hizmet değil. Aynı zamanda Fenerbahçe tüm branşlarıyla; basketbol, kürek, voleybol, masa tenisi… Adını sayamadığım bir sürü branşla tam bir spor kulübü. Fenerbahçe’nin bir diğer misyonu da Türk gencine spor yaptırmak, Türk gencini spora teşvik etmek. Biz Fenerbahçe’ye sponsor olarak sadece profesyonel anlamda bir reklam anlaşması olarak görmüyoruz, aynı zamanda Türk gencine Türk sporuna yapılan bir yatırım olarak görüyoruz. Onursal Başkanımız Hasan Adnan Birant’la başlayan bu yolculuğun bizlerin çocuklarıyla da devam etmesi en büyük temennimiz ve arzumuz. İnşallah bu sponsorluk 100 yıl devam eder, 1 asrı devirir. Bu en büyük temennimiz. Onun için başta Yönetim Kurulu Başkanım Levent Birant, Başkan Yardımcım Bülent Birant ve tüm yönetim kurulu adına bu işe emek sarf eden tüm Gürsel çalışanları adına çok teşekkür ediyorum.

Bende eski bir Fenerbahçeli kürekçiyim ve bundan gurur duyuyorum. Fenerbahçe’nin altyapılara yaptığı yatırımların sonucunda ben de orada spor yapan bir gençtim. Altyapılardaki başarımız beni çok gururlandırıyor. Tören başlamadan önce Burak Bey’e de teşekkür ettim, altyapımız mükemmel çalışıyor. Çok kaliteli mekanlara sahibiz, çok kaliteli hocalarımız var. Kurumsal bakış açısıyla yürüyor. Bu yüzden de kulübün tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Özel teşekkürlerim var. Öncelikle Mercedes Benz Türkiye’ye teşekkür ediyorum. Araçların teknik ve bakım anlamında bize çok büyük destekleri oluyor. Otokar firmasına teşekkür ediyorum. Fenerbahçe Reklam ve Halkla İlişkiler bölümüne teşekkür ediyorum. Ekip olduk, 20 yıl dile kolay. Takımlar değişiyor, statlar değişiyor, başkanlar değişiyor, yöneticiler değişiyor ama biz hep ekibiz, 20 yıllık birlikteliğimiz var. Onlara teşekkür ediyorum. Gürsel Turizm’in şirket araçları bölümüne, Umut Demircan’a teşekkür ediyorum. İnşallah bu otobüsler başarılara hayırlara vesile olur. Bugün bizi burada ağırladığınız için de başta Başkanım Ali Koç olmak üzere tüm Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. Otobüsleriniz hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından takımların kaptanları Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant’a forma takdiminde bulundu. Daha sonra otobüslerin önünde toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)
banner117