banner92

Çalıkıran’a özel MAN Lions Coach

Turizm ve lojistikten, VIP hizmetlere kadar pek çok alanda faaliyet gösteren Ankara’nın lider firması Çalıkıran Turizm, 200 araçlık filosuna MAN Lions Coach otobüsü ekledi.

banner113
D2-TURİZM 05.06.2013, 14:22 05.06.2013, 14:25
Çalıkıran’a özel MAN Lions Coach
banner95
Çalıkıran firması için özel olarak dizayn edilen MAN Lions Coach, MAN Ankara tesislerinde düzenlenen törenle firmaya teslim edildi. Teslimat töreninde konuşan Çalıkıran Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Durali Çalıkıran, “Çeyrek asrı aşkın tecrübemizle faaliyet gösterdiğimiz sektörde, her zaman daha iyisini sunabilmek için çalışıyoruz. Bu nedenle filomuz için tercih ettiğimiz araçlar bizim için çok önemli. MAN Lions Coach‘u filomuza katarak önemli bir eksiğimizi de tamamlamış olduk. Bu otobüsü VIP hizmetlerimizde kullanacağız. Gelecek dönem yatırımlarımızda da tercihimiz MAN ve NEOPLAN olacak” dedi.

Törende konuşan MAN Kamyon ve Otobüs TİC. AŞ. Bölge Satış Müdürü Eray Öcal ise Ankara’nın köklü kuruluşu Çalıkıran Turizm ile olan işbirliklerinin devam edeceğini belirterek, “Yarattığı ekonomi ve konforu ile MAN Lions Coach‘un firmaya büyük katma değer yaratacağına inanıyor ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MAN Finans Bölge Müdürü Ahmet Karaca ile İhsan Çalıkıran ve Abdullah Çalıkıran'ın da katıldığı törenin ardından araç firma yetkililerine teslim edildi.

Yorumlar (0)
banner92
8
parçalı bulutlu